Anvil: War of Heroes

Anvil: War of Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Anvil: War of Heroes, iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen kart ve strateji türlerini başarıyla harmanlayan bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Anvil: War of Heroes mobil oyunu, ilk bakışta kart oyunu gibi görünse de savaş unsurları içeren bir strateji oyunu olduğunu söylemekte fayda var.

Anvil: War of Heroes mobil oyununda kart desteleriyle stratejinizi belirleyeceksiniz. Ardından kendi sisteminizle savaşa katılacaksınız. Yani Anvil: War of Heroes mobil oyunu savaş, kart ve strateji oyun türlerini aynı anda içeriyor.

Anvil: War of Heroes mobil oyununda kart destelerinizi en etkin şekilde kullanmaya çalışacaksınız. Kartların üzerinde yer alan kahramanlarınızı geliştirmeniz oyunda mümkün olmuyor. Ancak oyunda usta oldukça yeni stratejiler öğrenerek bir nevi kendinizi geliştirme imkanına sahipsiniz. Oyunda elde ettiğiniz başarıları da sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Birlikte zaferler elde edeceğiniz ekibinizi toplayıp savaşa katılmak için Anvil: War of Heroes mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR