Aptal Mısın? 1.0 (ios)

Aptal Mısın?

1.0
Aptal Mısın?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eğlenceli ve bir o kadar da zor soruları bir araya getiren Aptal Mısın? son zamanların en iyi oyunlarından bir tanesi.

Aptal Mısın? isimli bu oyun son zamanların en çok rağbet gören yapımlarından bir tanesi. Bu oyunu oynadıktan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ve zihniniz tersten çalışmaya başlayacak. Bu oyunda sunulan bulmacalar asla düz mantıkla çözülemiyor. Oyunda başarı gösterebilmek için ters mantık kullanmanız gerekiyor.

Temel olarak oyunda farklı tipteki soruları çözmeye çalışıyoruz. Fakat bu sorular ne okulda ne de günlük hayatta karşılaştıklarımıza hiç benzemiyor. Örneğin 9+9=? sorusunun cevabı 18 değil. Ne olduğunu biz de hala çözemedik fakat sizin çözeceğinize eminiz. Son derece eğlenceli ve farklı bir deneyim vaat eden Aptal Mısın? özellikle arkadaş ve aile ortamlarında oynamak için son derece ideal bir oyun.

Oyunda basit bir arayüz kullanılmış. Zaten bu tarz bir oyundan yüksek çözünürlüklü üç boyutlu görseller beklemek mantıksız olurdu. Problem çözme konusunda yeteneklerinize güveniyorsanız ve bu konuda yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz ücretsiz bir oyun arıyorsanız Aptal Mısın? tam size göre.

YORUMLAR