Armadillo Gold Rush 1.0.9 (ios)

Armadillo Gold Rush

Armadillo Gold Rush
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Armadillo Gold Rush, biraz aksiyon biraz da beceri oyunu dinamikleri içeren, keyifli bir yapım.

Armadillo Gold Rush, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, sürükleyici ve heyecanlı bir bulmaca oyunu. Aksiyon oyunu öğeleri de içeren Armadillo Gold Rush'ta, kontrolümüze bir armadillo (dış yüzeyinde zırha benzer deriye sahip olan bir hayvan) veriliyor ve bu seivmli dostumuzu tehlikeli parkurlarda engellere çarpmadan ilerletmemiz isteniyor.

Oyundaki temel amacımız armadillonun altınları toplamasına yardımcı olmak ve bu esnada karşımıza çıkan tehlikelerden sakınmak. Bu işlem esnasında çok dikkatli olmamız gerekiyor çünkü beklenmedik zamanlarda beklenmedik yerlerden dikenler, bombalar, roketler ve tehlikeli engeller çıkıyor.

İlerlemeye çalıştığımız parkurlar tek taraflı kapılar, şalterler ve tünellerle dolu. Dolayısıyla gideceğimiz yolu iyi bir şekilde tayin etmemiz gerekiyor. Aksi halde bölümü başarısızlıkla sonuçlandırabilir ve baştan başlamak zorunda kalabiliriz.

Oyunda toplamda 75'ten fazla bölüm bulunuyor ve bu bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış. Bölümleri geçtikçe ortam daha da tehlikeli bir hal alıyor ve bulmacalar çok daha zorlu bir hal alıyor. Oyunda sadece engelleri aşmaya ve altınları toplamaya değil aynı zamanda bunları en kısa sürede, en az hamleyi yaparak gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Keyifli bir oyun yapısına sahip olan Armadillo Gold Rush, her yaştan oyunseverin severek oynayabileceği bir yapım. Uzun soluklu bir arcade bulmaca oyunu arayışındaysanız Armadillo Gold Rush'ı mutlaka deneyin.

YORUMLAR