Artificial Defense

Artificial Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Artificial Defense yoğun aksiyon içeren bir kule savunma oyunudur

Artificial Defense hem saldırı hem de savunma yeteneklerinizi sınayan ve heyecan dolu bir oynanış sunan bir mobil kule savunma oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Artificial Defense'de bilgisayar devrelerinin ve çiplerin oyun haritamızı oluşturduğu bir dünya bizi bekliyor. Oyunda bu bilgisayar devrelerini ve çiplerini virüs saldırılarına ve dijital tehditlere karşı korumaya çalışan bir yapay zekayı kontrol ediyoruz. Düşmanlarımızla baş edebilmemiz için ise bize sadece savunma kuleleri verilmiyor, düşmanlarımıza farklı silahlardan faydalanarak saldırabiliyoruz.

Artificial Defense'de oyun mantığı düşmanların ilerleyişini durdurmak üzerine kurulu. Bu işi gerçekleştirebilmek için savunma kulelerimizi ve saldırı silahlarımızı koordine bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Ayrıca silah ve savunma kulelerinin haricinde kaynak üretmemizi sağlayan kuleler de kurmamız lazım. Bu kuleler oyunun ana kaynağı olan RAM'i üreterek silah ve kulelerimizi geliştirmemizi sağlıyor.

Artificial Defense göze hoş görünen grafikleri zengin bir içerikle birleştirmekte.