Asphalt Street Storm Racing 1.1.8 (ios)

Asphalt Street Storm Racing

Asphalt Street Storm Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    286

  • Üretici

    Gameloft

Asphalt Street Storm Racing (Asphalt Sokak Yarışı), Gameloft'un iOS platformuna ücretsiz sunduğu yeni yarış oyunu.

Asphalt Street Storm Racing (Asphalt Sokak Yarışı), Gameloft’un iOS kullanıcılarına da ücretsiz sunduğu Türkçe yarış oyunu. Asphalt serisinin yeni oyununda 1’e 3 PvP drag yarışlarına katılıyoruz. Rakiplerimizin anahtarını alıp sokakların liderinin kim olduğunu göstermemiz gerekiyor.

Mobil platformda birçok drag yarışı oyunu mevcut ancak Gameloft imzalı Asphalt Street Strom Racing (Asphalt Sokak Yarışı) kadar üst seviye (gerçekten konsol oyunu kalitesinde, ışıklandırmaların da unutulmadığı, keskin, etkileyici görseller) grafik ve oynanış sunanı, ücretsiz indirilip oynanabileni ve de tamamen Türkçe menülere sahip olanı yok; henüz rastlamadım.

Arabalar kadar etkileyici duran, dikkat dağıtan görünüme sahip şehirlerde (New York, Paris ve Hong Kong) kötü hava koşullarına (sağanak yağmur, kar fırtınası, kavurucu hava) aldırış etmeden anahtarına drag yarışlarına katılıyoruz. Yalnız diğer drag yarışı oyunlarındaki gibi teke tek kapışmıyoruz. 1’e 3 oyunculu yarışlar düzenleniyor. Online yarışları sevmeyenler için de tek oyunculu mod koyulmuş.

YORUMLAR