Astro Ranch

Astro Ranch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Astro Ranch, çiftçilik üzerine kurulu eğlenceli bir oyun ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Astro Ranch, iPhone ve iPad cihazlarda oynanmak üzere tasarlanmış eğlenceli bir çiftçilik oyunu. Birçok otorite tarafından ödüle layık görülen Astra Ranch, özellikle çocuklara hitap eden yapısıyla öne çıkıyor.

Oyunun hikayesi de epey ilginç. Uzaya seyahat etme hayaliyle yanıp tutuşan kardeşlerin yolculukları bekledikleri gibi gitmiyor ve hızlı bir çarpışma sonrasında kendilerini bilmedikleri bir gezegende buluyorlar. Bu aşamadan Max ve Sindy kardeşlerin yapabilecekleri tek bir şey kalıyor; çarptıkları gezegende yeni bir hayat kurmak.

Bunu gerçekleştirebilmek için kendi ekinlerimizi dikmeye ve bitkilerimize bakmaya ihtiyaç duyuyoruz. Elbette uzayın bilinmeyen bir yerinde olduğumuz için yetiştireceğimiz bitkiler dünyadakilere hiç de benzemiyor. Uzaylı bitkileri yetiştirmesi çok daha farklı dinamiklere dayanıyor.

Mini oyunlarla zenginleştirilen Astro Ranch, çitçilik oyunları oynamaktan keyif alanların kaçırmaması gereken seçeneklerden birisi. İlginç hikayesi, seivmli grafikleri ve karakterleri ile Astro Ranch, çiftçilik oyunlarından keyif alanların denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR