Attack the Light 1.0.2 (ios)

Attack the Light

Attack the Light
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Attack the Light resmi bir Steven Universe mobil oyunudur

Attack the Light eğer Cartoon Network üzerinde Steven Universe çizgi filmlerini seyrediyorsanız veya eğlenceli bir mobil oynamak istiyorsanız hoşunuza gidebilecek bir rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu RPG oyununda Steven Universe kahramanlarının maceralarına tanık alıyoruz. Kahramanlarımızın macerası güçlü bir silahının ortaya çıkmasıyla başlıyor. Bu tehdidi kaldırmak için kahramanlarımızın güç birliği yapması ve farklı yerlerde düşmanlarla savaşması gerekiyor. Biz de onlara bu serüvenlerinde eşlik ederek maceraya dahil oluyoruz.

Attack the Light bizi farklı mekanlara konuk ediyor. Düşmanlarımızla savaşmak için kimi zaman ormanlarda yol alıyor, kimi zaman çöllere çıkıyor kimi zaman da derin mağaralara iniyoruz. Savaşlarda kahramanlarımız sahip oldukları kendilerine has yeteneklerle savaşın gidişatını belirleyebiliyor. Düşmanları yok ettikçe ve bulmacaları çözdükçe tecrübe puanı kazanıyoruz. Tecrübe puanları biriktikçe seviye atlayabiliyor ve bu sayede kahramanlarımızın yeteneklerini geliştirebiliyoruz. Oyun içerisine serpiştirilen birçok farklı büyülü eşya bize maceralarımızda yardımcı oluyor.

Sıra tabanlı bir savaş sistemine sahip olan Attack the Light kolay bir şekilde oynayabileceğiniz taktiksel bir oyun.

YORUMLAR