Bag It! 3.0 (ios)

Bag It!

3.0
Bag It!
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bag It!, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz zorlu bir bulmaca oyunudur.

Bag It!, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri oldukça sürükleyici ve aynı zamanda bir o kadar da zor olan bir bulmaca oyundur.

100'den fazla zorlu bölümün yer aldığı oyunda amacınız alışveriş çantanızı düzenlemek ve bunu yaparken ürünleri eşleştirerek kazanacağınız altınlarla sonraki bölümlerin kilidini açtırmaktır. Burada zor olan kısım ise farklı ürünlerden sağlam olanlara alışveriş çantasının alt tarafında, kırılabilecek olanlaraysa alışveriş çantasının üst bölümlerinde yer vermenizdir. Bunun nesi zor diyenleri şimdiden duyar gibiyim ama neyin zor olduğunu merak ediyorsanız hemen oyunu denemenizi öneririm.

Yıldız sisteminin yer aldığı bölümlerin tamamını 3 yıldız alarak geçmeyi hedeflerseniz oyunun aslında ne kadar da zor olduğunu bir kez daha anlamış olursunuz.

Normal bölümlerin dışında, sınırsız olarak oynayabileceğiniz üç farklı oyun modu da Bag It! adlı bulmaca oyunu içerisinde yerini almıştır. Ayrıca kullanıcıların kilidini açtırabileceği 30'dan fazla başarım ve liderler listesi gibi farklı özelliklerde oyunculara sunulmaktadır.

Zorlu bir bulmaca deneyiminde yeteneklerinizi test etmek isterseniz Bag It!'i mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR