Balıkesir Uludağ Turizm 1.2.2 (ios)

Balıkesir Uludağ Turizm

Balıkesir Uludağ Turizm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Balıkesir Uludağ Turizm uygulaması ile kolayca Uludağ otobüslerinden yer ayırtabilir ve bilet alabilirsiniz

Balıkesir Uludağ Turizm eğer seyahatlerinizde Uludağ otobüslerini kullanıyorsanız size sefer sorgulama, rezervasyon yapma ve bilet alma konularındayardımcı olacak bir mobil uygulamadır. 

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir otobüs bileti satın alma uygulaması olan Balıkesir Uludağ Turizm uygulaması sayesinde gideceğiniz yöne doğru sefer yapan Uludağ otobüslerinin sefer saatlerini öğrenebiliyorsunuz. Bunun yanında sefer saatine karar verdiğiniz takdirde Uludağ otobüsleri içerisinde yer alan boş ve dolu koltukları görüntüleyebilir, boş koltuklar için rezervasyon yaptırarak erkenden yerinizi ayırtabilisiniz. Uygulama size rezervasyon yaptığınız yerler için online ödeme yaparak bilet satın alma imkanı da veriyor.

Balıkesir Uludağ Turizm uygulaması yoğunluk nedeniyle Uludağ şubelerine uğrayamadığınız durumlarda size büyük bir yardımda bulunuyor ve şubeye gitmeden seyahat işlemlerinizi nerede olursanız olun yapabilmenize imkan veriyor.

YORUMLAR