Balls.io vs Blocks 1.0 (ios)

Balls.io vs Blocks

1.0
Balls.io vs Blocks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Balls.io vs Blocks, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Balls.io vs Blocks, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz zevkli bir oyun olarak dikkatimizi çekiyor. Minimal tasarımı ve renkli grafikleriyle ön plana çıkan oyunda becerilerinizi sınıyorsunuz.

Atari'de beğenerek oynadığımız arkanoid brick breaker oyunlarının farklı bir tema ile işlenmiş sürümü olarak karşımıza çıkan Balls.io vs Blocks, basit oynanışı ve sürükleyici atmosferiyle ön plana çıkıyor. Bir hayli ilgi çekici kurguya sahip olan oyunda becerilerinizi sınıyorsunuz. BBTAN oyununun değiştirilmiş hali olarak da nitelendirebileceğim oyunda becerilerinizi sınıyorsunuz. Son derece dikkatli olmanız gereken oyunda kutucukları yok etmeli ve daha fazla top kazanmalısınız. Tuğlaları yere değdirmemeniz gereken oyunda kutucukların hepsini yok etmeniz gerekiyor. Balls.io vs Blocks'u hem dikkat hem de çabukluk isteyen bir oyun olarak özetletmek mümkün.

Balls.io vs Blocks oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Ayrıca oyunda farklı şekillerde kutucuklar ve toplar yer alıyor. Oyuna renk getirmek için bunları alabiliyorsunuz.