Bandsintown Concerts 4.10 (ios)

Bandsintown Concerts

Bandsintown Concerts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    42

  • ÜRETİCİ

    Bandsintown

Bandsintown Concerts, iPhone ve iPad sahiplerinin en sevdikleri sanatçıların konserlerini takip edebilmek için kullanabileceği en iyi iOS uygulamalardan bir tanesi.

Bandsintown Concerts, iPhone ve iPad'iniz üzerindeki müzikleri tarayarak sevdiğiniz sanatçıları bulan ve bu sanatçıların yakın zamanlı konserlerini öğrenmenizi sağlayan yararlı bir iOS müzik uygulaması. Herhangi bir ücret ödemeden kullanabileceğiniz uygulamanın tasarımı oldukça modern ve kullanımı kolay.

Uygulamayı kullanmaya başlamak için ilk olarak indirmeniz daha sonra ise e-posta adresiniz yada Facebook hesabınız ile giriş yapmanız gerekiyor. Giriş işlemini tamamladıktan sonra uygulama cihazınızda bulunan tüm müzikleri tarıyor ve dinlediğiniz tüm sanatçıları buluyor. Bu aşamadan sonra bu sanatçıların konserlerini takip eden uygulama, bu sanatçıların konserleri olduğunda size iletiyor ve hatta takviminize işleyerek kaçırma ihtimalinizi ortadan kaldırıyor.

Özellikle yoğun olarak çalışan kişiler yada okuyan öğrencilerin işine yarayabilecek olan uygulama, konserlere katılmayı seven fakat zaman zaman sevdiği bir sanatçının konserini kaçırdığında çok üzülen kişilerin de çok işine yarayabileceğini düşünüyorum. Konser takibi işini omuzlarınızdan alan uygulama, sizin yerinize tüm sevdiğiniz sanatçıların konserleri takip ederek, konserleri olduğunda sizi bildirim ile uyarıyor.

Uygulamanın bir diğer güzel özelliklerinden bir tanesi ise sevdiğiniz şarkı ve sanatçı türüne yakın olan yeni şarkılar önererek pek çok güzel şarkı keşfetmenizi sağlamak. Böylece müzik keyfinize göre bir çok yeni şarkı keşfedebiliyorsunuz. Özellikle sürekli yoğun olup yeni müzikler bulmakta zorlanan kullanıcılar için bu özellik mükemmel.

Uygulama üzerinde gördüğünüz konserleri arkadaşlarınız ile paylaşarak onlarında haberdar olmasını sağlamak mümkün. Örneğin sevdiğiniz bir sanatçının konserini gördünüz ve bu sanatçıyı bir arkadaşınızın daha çok sevdiğini biliyorsunuz. Hemen onunla konser bilgilerini paylaşarak konsere birlikte bile gidebilirsiniz.

YORUMLAR