Barn Yarn

Barn Yarn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Barn Yarn, çiftlik simülasyonu sevenler için geliştirilen detaylı ve geniş çaplı bir iOS oyunu.

Barn Yarn, çiftlik simülatörü ve gizli obje bulma oyunu sevenlerin beğenebileceği çok detaylı ve geniş kapsamlı bir iOS oyunu. Ücretsiz olarak sunulan oyunda hem kendi çiftliğinizi oluşturup dekore ediyorsunuz hem de oyun içerisinde gizli obje bulma oyunu oynuyorsunuz.

Tom ve Joe isimli karakterlerin komşularından düşük bir paraya aldığı harabe şeklindeki çiftliği onarıp güzelleştirmeye çalışacağınız oyun içerisinde, son zamanlarda popüler olan gizli obje bulma oyunu ve buna ek olarak mini oyunlar bulunuyor. Zamanın nasıl geçtiğini size unutturacak çok detaylı bir oyun olan Barn Yarn'ın iOS dışında Android versiyonu da bulunuyor ve her ikiside ücretsiz olarak sunuluyor.

Kendine özgü hikayesi ve detayları ile oldukça güzel şekilde hazırlanan oyundaki amacınız, Joe'nun hayallerini gerçeğe dönüştürmek. Joe'nun hayali ise muhteşem ve şık bir çiftliğe sahip olmak. Harabe olarak devraldığınız çiftliği para kazandıkça yeni eşyalar ile yeniden oluşturacak ve güzelleştireceksiniz. Paranız yetmediği zaman biriktirip alabiliyorsunuz.

Oyun ücretsiz olmasına ücretsiz fakat oyunun tamamı sunulmuyor. Belirli bir limite sahip olan ücretsiz versiyonu oynayarak beğenmeniz durumunda oyunun paketini satın alarak geri kalan kısmını oynayabilmek için kilidi açmanız gerekiyor.

İki ana oyun kategorisini bir araya getirerek ortaya muhteşem ve kapsamlı bir oyun çıkaran Playrix firması da, daha önce çıkarmış olduğu diğer oyunlar ile de popüler olan bir mobil geliştirici. Bu oyununu da seveceğinizi düşünerek tüm iPhone ve iPad sahiplerinin oynaması gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR