Basketball 3D

Basketball 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    18

  • Üretici

    Dumadu Games

Basketball 3D, iPhone ve iPad'inizde boş zamanlarınızda açıp kısa süreliğine oynayabileceğiniz spor oyunlarından biri.

Basketball 3D, görsel açıdan oldukça zayıf olmasına rağmen oynattıran ender spor oyunları arasında. iPhone ve iPad’imize ücretsiz olarak indirebildiğimiz ve cihazımızda fazla yer kaplamayan basketbol oyununda her biri birbirinden zorlu ve eğlenceli üç farklı oyun seçeneği yer alıyor.

Benim gibi hem tablette hem de akıllı telefonda spor oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız ve de basketbol olmazsa olmazlarınız arasındaysa Basketball 3D oyununu kesinlikle denemelisiniz. Gerek basketbol toplarının gerekse de sahanın görünümü son derece kalitesiz dursa da oynanış olarak yüksek puan almayı hak ediyor.

Sadece tek başımıza oynayabildiğimiz spor oyunlarından biri olan Basketball 3D oyununda Time Attack, Sudden Death ve Challenge adlarını taşıyan üç oyun modu bulunuyor. Time Attack adından da anlayacağınız üzere süreye karşı oynadığınız, verilen süre içerisinde olabildiğince fazla sayı yapmaya çalıştığınız bir bir seçenek. Sudden Death, süreye karşı oynamadığınız ancak atışlarınızı son derece dikkatli bir şekilde yapmanız gereken, beş atış kaçırdığınız vakit sonlanan bir oyun modu, Challenge ise süre bitmeden hedef sayıya ulaşmaya çalıştığınız, git gide zorlaşan bence en zevkli oyun modu. Tüm oyun modlarının ortak noktası ise potanın belli bir atıştan sonra hareket etmeye başlaması.

Oyunun kontrollerine baktığımızda oldukça basit olduğunu görüyoruz. Topu pota ile buluşturmak için tek yapmanız gereken parmağınızı yukarı doğru kaydırmak. Bunun dışında hiçbir şey yapmanız gerekmiyor ancak sayı yapmak belli bir alışma süresi gerektiriyor.

YORUMLAR