Battle Beach 1.2.2 (ios)

Battle Beach

Battle Beach
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Beach eğlenceli bir strateji oyunudur

Battle Beach strateji oyunlarının güzel özelliklerini bir araya toplayan ve zengin içeriğe sahip olan bir mobil strateji oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirirp oynayabileceğiniz Battle Beach'de tropik adalara yolculuk ediyoruz. İnsanoğlu "Büyük Olay" adlı gelişmeden sonra medeniyet tarihi boyunca kazandığı herşeyi kaybetmiş ve artık bütün yerleşim yerleri harabeye dönmüştür. Geriye kalan tek yaşanabilir ve yerleşilebilir alanlar ise insan eli değmemiş uzak tropik adalardır. Biz oyunda bu uzak adaları keşfetmeye çıkıyoruz ve kendi medeniyetimizi oluşturmaya ve insanlığa umut vermeye çalışıyoruz.

Battle Beach'de hem bir gerçek zamanlı strateji oyunu, hem bir kule savunma oyunu hem de bir şehir simülasyonu bulabilirsiniz. Oyun bu türleri güzel bir şekilde birleştirerek zengin bir içerik oluşturuyor. Oyunda kenbdi binalarımızı inşa ediyoruz ve kaynak topladıkça bu binaları geliştirerek yeni birimler üretebiliyoruz. Battle Beach'de keskin nişancı ve tank gibi saldırı birimleri üretebilmekte ve bu birimleri de binalarımız gibi geliştirebilmekteyiz.

Battle Beach'i dilerseniz tek kişilik modda yağmacılara karşı dilerseniz internet üzerinden diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz. Oyunun çok oyunculu modunda diğer oyuncularla ittifaklar kurmanıza da izin veriliyor.

YORUMLAR