Battle Bros 1.2.0 (ios)

Battle Bros

Battle Bros
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Bros güzel görünüme sahip bir mobil strateji oyunudur

Battle Bros eğer stratejik yeteneklerinizi güveniyorsanız ve gerçek zamanlı aksiyonun içerisine dalmak istiyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil kule savunma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Battle Bros'da kendi topraklarında huzurla yaşayan iki kardeşin hikayesi konu alınıyor. Kahramanlarımızın bu huzurlu yaşamı Evil Corp. adlı şirketin topraklarını satın almak istemesiyle bozuluyor. Kahramanlarımız bu teklifi reddedince Evil Corp. emrindeki canavarları kahramanlarımızın topraklarına göndererek zorla topraklarını ellerinden almaya çalışıyor. Bu tehdit karşısında biz de kahramanlarımızın yanında yer alıyoruz ve aksiyonun içerisine dalıyoruz.

Battle Bros'da oyun yapısı oldukça heyecanlı. Oyunda düşmanlar bize dalgalar halinde saldırmakta ve her yeni dalgada düşmanlar güçlenmekte. Bu nedenle savunma kulelerimizi ve sistemlerimizi ihtiyaç duyulan yerlere yerleştirmemiz ve düşmanları yok ettikçe onları geliştirmemiz gerekiyor. Oyunda bir yandan da kahramanlarımızla savaş alanında düşmanlarımızla çarpışabiliyoruz. Bu sayede oyuncular oyuna aktif olarak katılabiliyorlar.

Battle Bros güzel grafikleri uzun süren eğlenceli bir oynanışla birleştirmekte.

YORUMLAR