Battle Command!

Battle Command!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Command, iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak oynayabileceği bağımlılık yapan bir strateji oyunudur.

Battle Command, iOS kullanıcılarının piyasada bulabilecekleri en iyi ve ücretsiz strateji oyunlarından bir tanesidir. Heyecanlı ve adrenalin dolu oyun yapısı sayesinde bağımlılık yapan Battle Command'da, oyuna başladığınızda sahip olduğunuz bir grup asker ve alanı büyütmek ve geliştirmek.

Oynadıkça ilerleyen dönemlerde diğer oyuncular ile ortaklıklar kurabilirsiniz. Oyundaki en önemli unsur kaynak yönetimidir. Kaynaklarınızı düzgün bir şekilde kullanarak yönetmezseniz, askerlerinizi düzgün bir şekilde geliştiremezsiniz ve bunun sonucunda da rakiplerinize karşı üstünlük kuramazsınız. Tıpkı bir çok strateji oyunu gibi kaynak yönetiminin çok önemli olduğu Battle Command'da, kaynaklarınızın yönetimini doğru bir şekilde yaparak askerlerinizin gelişimine gereken önemi göstermelisiniz. Diğer oyunculardan yardım alarak düşmanlarınızı birlikte yok etme şansınızın olduğu oyun, popüler strateji oyunlarından biri olan Clash of Clans'a benzerliği ile dikkatleri çekmektedir.

Oyunu oynayabilmeniz gerekli tüm bilgileri öğrenebileceğiniz eğitim, oyuna başlamadan önce size veriliyor. Bu sayede oyuna başladığınızda rahatça oynayabilirsiniz. Oynanışı oldukça basit ve kolay olan Battle Command, oyuncuları memnun edebilecek grafik ve müzik kalitesine sahip. Sizde strateji oyunlarını seviyorsanız Battle Command'ı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

YORUMLAR