Battle for the Galaxy

Battle for the Galaxy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle for the Galaxy klasik strateji öğelerini online altyapı ile buluşturan bir mobil oyundur

Battle for the Galaxy internet üzerinden diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz MMO türünde bir mobil strateji oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Battle for the Galaxy'de oyunculara kendi askerlerini yönetme ve güçlerini diğer oyunculara karşı sergileme imkanı veriliyor. Battle for the Galaxy'de galaksi üzerinde hakimiyet savaşı veren taraflardan biri olarak oyuna dahil oluyoruz ve askeri gücümüzü geliştirerek rakiplerimizi yenmeye çalışıyoruz.

Battle for the Galaxy strateji oyunlarının klasik öğelerini içerisinde barındırıyor. Ken üssünüzü inşa edeceğiniz binalar ile kurduktan sonra sıra kaynak toplamaya ve askerler ile savaş araçları üretmeye geliyor. Sonrasında ise üssünüzün savunma sistemlerini kurarak rakip saldırısına karşı kendinizi koruyorsunuz. Üssünüzü güvene aldıktan sonra ise sıra yeni teknolojiler araştırmaya ve askeri gücünüzü geliştirmeye ve yeni birimler üretmeye geliyor.

Battle for the Galaxy'de diğer oyuncularla ittifak kurabilirsiniz ve ortak bir şekilde diğer oyuncuların üslerine saldırabilirsiniz. Eğer oyunu tek başınıza oynamak isterseniz oyunda 50 adet tek kişilik görev yer alıyor. Battle for the Galaxy güzel üç boyutlu grafikleriyle görsel olarak hoşunuza gidebilecek bir oyun.

YORUMLAR