Battle Odyssey 1.0.3 (ios)

Battle Odyssey

Battle Odyssey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Odyssey, Gameloft'un iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilir yeni bulmaca - rpg oyunu.

Battle Odyssey, bulmaca ve rol yapma öğelerini birleştiren Windows Phone oyunları arasında. Ücretsiz olarak indirip oynayabildiğimiz oyunda anime karakterlerin yerine geçerek fantastik bir dünyada topraklarımız için savaşıyoruz. Tek amacımız kötülüğün etkisi altına girmiş Pondera’yı kurtarmak.

Gameloft imzasını taşıyan yepyeni bulmaca – rpg oyunu oynanış olarak Evolve: Hunters Quest oyununa oldukça benziyor. Daha önce 2K Games’in bu oyununu oynadıysanız Battle Odyssey’i oynarken zorluk çekmeyeceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim.

Tek başımıza oynamamıza izin veren oyunda başlangıçta müttefiklerimizi seçiyoruz. Topraklarımızı tekrar ele geçirmemize yardımcı olacak çok sayıda müttefik bulunmakla birlikte bunlar gruplara ayrılmış. Ateş, deniz, güneş, dünya ve ay gruplarından her birinin atak ve savunma gücü farklı. Kimin kimden üstün olduğunu ve zayıf olduğunu müttefik seçme ekranında kısa açıklamadan rahatlıkla öğrenebiliyoruz. Müttefik seçimimizi de yaptıktan sonra oyuna dalıyoruz.

Japon çizgi filmlerinde gördüğümüz animelerle oynama şansı veren oyun oynanış olarak çok basit görünmesine karşın strateji gücü gerektiren ve hızlı hareket edilmemesi gereken bir oyun. Aynı renkte elementleri farklı şekillerde birleştirerek karakterimizi saldırtıyor ve düşman atağını engelliyoruz. Kısa süren dövüşlerde kazanmanın sırrı ise güçlü bir müttefik seçmek ve acele etmemek.

Türkçe dil desteği gelen bulmaca – rol yapma oyunu Battle Odyssey, klasik üçlü eşleştirme oyunlarından sıkılanlar için harika bir seçenek.

YORUMLAR