Bears vs. Art

Bears vs. Art
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bears vs. Art ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Bears vs. Art eğer boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil bulmaca oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Bears vs. Art, Fruit Ninja ve Jetpack Joyride gibi yoğun ilgi gören mobil oyunların tasarımcısı Halfbrick Studios'un geliştirdiği yeni bir mobil oyun. Bears vs. Art'da Rory adlı ayı baş kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun hikayesi açgözlü ve gözünü para hırsı bürümüş zenginlerin Rory'nin yaşadığı ormanı yok etmesiyle başlıyor. Yaptıkları resimleri sergilemek isteyen zenginler bu iş için ağaçları kesiyorlar ve orman içerisine resim galerileri kuruyorlar. Evsiz kalan Rory ise intikam almaya karar veriyor ve maceramız burada başlıyor.

Bears vs. Art'da temel amacımız zenginlerin kurduğu resim galerini ziyaret etmek ve etraftaki bütün resimleri parçalayıp atmak. Fakat resimler çeşitli tuzaklarla korunuyor. Bu tuzakları aşabilmek için dikkatli bir şekilde hareket etmemiz gerekiyor. Galerilerde farklı sürprizlerle de karşılaşabiliyoruz.

Oyun içerisinde 150'nin üzerinde bölüm yer almakta. Güncellemeler yolula bubölümlere yenileri de eklenmekte. Her yaştan oyuncuya hitap eden bir oyun olan Bears vs. Art güzel 2 boyutlu grafiklerle süslenmiş.