Beats Pill+ 1.0.8 (ios)

Beats Pill+

Beats Pill+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beats Pill+ uygulaması, Apple imzasını taşıyor ve hoparlörü iPhone ve iPad'inizden kontrol etmenize izin veriyor.

Beats Pill+ uygulaması, iPhone ve iPad’imizden Apple Beats Pill+ hoparlörü kontrol etmemize imkan tanıyan yardımcı bir uygulama. Apple tarafından geliştirilen uygulama olabildiğince herkesin kullanabileceği şekilde tasarlanmış arayüzle geliyor.

Beats’in Apple şemsiyesi altında çıkardığı ilk hoparlörü Beats Pill+’ı Bluetooth cihazınızdan yönetmenize izin veren bir yardımcı uygulama olan Beats Pill+’ı iPhone veya iPad’le eşleştirme yapmak son derece basit. Tek yapmamız gereken hoparlörü açık konuma getirmek ve b düğmesine dokunmak. Akabinde Bluetooth menünüzden hoparlörü seçmek. Eşleştirme işleminden sonra hoparlörün pil seviyesini, çalma modlarını, kullanıcı sayısını mobil cihazınızdan görmeniz mümkün.

Apple Beats Pill+ Özellikleri:

  • Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle 229.95 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulan Apple Beats Pill+ hoparlör, iki adet tweeter ve wooferla önceki Beats modellerinden çok daha güçlü ses verebiliyor. Tek şarjla 12 saate kadar kullanım süresi sunan hoparlör USB port üzerinden iPhone ve iPAd’e güç verebiliyor.

YORUMLAR