Beats Pill+ 1.0.8 (ios)

Beats Pill+

Beats Pill+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beats Pill+ uygulaması, Apple imzasını taşıyor ve hoparlörü iPhone ve iPad'inizden kontrol etmenize izin veriyor.

Beats Pill+ uygulaması, iPhone ve iPad’imizden Apple Beats Pill+ hoparlörü kontrol etmemize imkan tanıyan yardımcı bir uygulama. Apple tarafından geliştirilen uygulama olabildiğince herkesin kullanabileceği şekilde tasarlanmış arayüzle geliyor.

Beats’in Apple şemsiyesi altında çıkardığı ilk hoparlörü Beats Pill+’ı Bluetooth cihazınızdan yönetmenize izin veren bir yardımcı uygulama olan Beats Pill+’ı iPhone veya iPad’le eşleştirme yapmak son derece basit. Tek yapmamız gereken hoparlörü açık konuma getirmek ve b düğmesine dokunmak. Akabinde Bluetooth menünüzden hoparlörü seçmek. Eşleştirme işleminden sonra hoparlörün pil seviyesini, çalma modlarını, kullanıcı sayısını mobil cihazınızdan görmeniz mümkün.

Apple Beats Pill+ Özellikleri:

  • Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle 229.95 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulan Apple Beats Pill+ hoparlör, iki adet tweeter ve wooferla önceki Beats modellerinden çok daha güçlü ses verebiliyor. Tek şarjla 12 saate kadar kullanım süresi sunan hoparlör USB port üzerinden iPhone ve iPAd’e güç verebiliyor.