Big Farm: Mobile Harvest 1.0 (ios)

Big Farm: Mobile Harvest

1.0
Big Farm: Mobile Harvest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen Big Farm: Mobile Harvest mobil oyunu, kurak bir tarladan devasa bir çiftliğe uzanan bu hikayenin bir parçası olacağınız keyifli bir çiftlik simülasyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Big Farm: Mobile Harvest mobil oyunu, çorak bir araziden başlayıp devasa bir çiftlik kurabileceğiniz sürükleyici bir simülasyon oyunudur.

Big Farm: Mobile Harvest mobil oyununda bomboş bir araziyi devralacak ve ekip biçtikçe zamanla zenginleşerek çiftliği bir imparatorluğa dönüştüreceksiniz. Mısır, buğday gibi karlı tarım ürünlerinin yanı sıra tavuk, inek gibi ekonomik karşılığı olan hayvanları da çiftliğinizde yetiştirebilirsiniz.

Big Farm: Mobile Harvest mobil oyununda çiftçilik kabiliyetlerinizin yanı sıra yetiştirdiğiniz ürünleri pazarlarda satarak işletme bilginizi de konuşturabilirsiniz. Dayattığı sorumluluklarıyla adeta gerçek bir çiftlik yöneteceğiniz Big Farm: Mobile Harvest mobil oyununda çeşitli etkinliklerle de diğer çiftçilerle iletişim halinde olacak ve fikir alışverişlerinde bulunabileceksiniz.

Huzurlu bir köy yaşamı sizleri bekliyor. Ürünlerinizi sattıkça zenginleşecek yeni üretim tesisleri ve makineleri bünyenize katabileceksiniz. Ayrıca çiftliğiniz üzerinde görülen UFO’ların da gizemini çözebilir bu noktada ilginç bir deneyim de yaşayabilirsiniz. Kısacası Big Farm: Mobile Harvest mobil oyununda bir çiftçinin karşılaşabileceği her şeyi görmeniz mümkün. Her an çiftliğinizi yanınızda taşıyacağınız Big Farm: Mobile Harvest mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR