Bike Dash

Bike Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    192

  • Üretici

    Twindigo

Bike Dash heyecanlı bir bisiklet yarışı oyunudur

Bike Dash oyunculara heyecan dolu bir bisiklet yarışı tecrübesi sunan ve göz alıcı grafikler içeren bir mobil sonsuz koşu oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Bike Dash bize tehlikeli engellerle dolu parkurlarda son süratla bisikletimizi kullanma ve adrenalin dolu bir maceraya atılma imkanı veriyor. Yer çekimine meydan okuduğumuz oyunda tepelerden aşağıya bisikletimizle süzülmeye başladıktan sonra havada akrobatik hareketler, uçuk taklalar ve özel numaralar yapabiliyoruz. Oyunda temel amacımız en uzun süre kaza yapmadan yolumuza devam etmek ve yol üzerindeki altınları toplayarak en yüksek puanı yakalamak. Gerçekleştireceğimiz tehlikeli akrobatik hareketler ise bize ekstra puan kazandırıyor.

Bike Dash'da zengin detay seviyesine sahip çöl, orman ve göl gibi parkurlarda yarışmaktayız. Oyunda bisikletimizi dilersek 3. şahıs kamera açısından, dilersek birinci şahıs kamera açısından kontrol edebiliyoruz. Birinci şahıs kamera açısına geçiş yaptığımızda oyun tıpkı gerçekte bisiklet kullanıyormuşuz havası yaratıyor.

Bike Dash oldukça güzel grafiklere sahip. Çevresel detaylar, ışık yansımaları ve gölgeler çarpıcı bir kalite sunuyor. Basitli kontroller, zengin içerik ve keyifli oynanış Bike Dash'ı türünün en iyi oyunlarından biri yapmakta.

YORUMLAR