Black Shark HD 1.0.4 (ios)

Black Shark HD

Black Shark HD
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Black Shark HD gerçekçi bir helikopter savaşı oyunudur

Black Shark HD iOS işletim sistemine sahip iPad'lerinizde oynayabileceğiniz eğlenceli bir helikopter oyunudur.

Gerçekçiliği ile öne çıkan bir helikopter simülasyonu olan Black Shark HD'de bir Ka-50 saldırı helikopterinin pilotluğunu yapıyoruz ve gökyüzüne açılarak hava hakimiyeti için düşmanlarımıza karşı mücadele veriyoruz. Black Shark HD bize hava savaşının bütün heyecanını en gerçekçi şekidle vermek üzere geliştirilmiş bir savaş oyunudur. Oyunun yeni nesil grafiklerinin yanında uçuş dinamikleri, fizik hesaplamaları, patlamalar ve parçalanmalar, gerçekçi ses efektleri oyunun gerçekçiliğini pekiştiriyor. 

Black Shark HD bize iki farklı oyunm odu sunuyor. İstersek gökyüzünde serbestçe uçabileceğimiz gibi istersek savaş görevlerini tamamlayarak aksiyonun keyfini çıkarıyoruz. Oyunda yer verilen çoklu oyuncu modu sayesinde oyunu oynayan diğer oyuncularla hava hakimiyeti için çarpışabilmemiz de mümkün.

Black Shark HD'de helikopterimizi farklı kamera açılarından kontrol edebimekteyiz. Oyunda yer verilen kokpit kamera açısı bize daha gerçekçi bir uçuş deneyimi yaşatıyor. Helikopterimizle makinalı tüfeklerin yanında roketler ve füzeler de kullanabiliyoruz. Oyunda yer verilen güneş yansımaları ve su yansımaları görsel olarak tatmin edici kalitede.

Eğer savaş oyunlarını seviyorsanuz Black Shark HD hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR