Bladelords 1.0.1 (ios)

Bladelords

Bladelords
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bladelords ücretsiz olarak sunulmasına rağmen çok iyi bir oyun atmosferine, iyi tasarımlı görsellere ve bolca aksiyona sahip bir dövüş oyunu olarak öne çıkıyor.

Bladelords iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir dövüş oyunudur. Temel olarak Street Fighter ve King of Fighters’a benzeyen yapısıyla dikkat çeken Bladelords işin içine biraz daha farklılık katıyor ve dinamizmi bu sayede yüksek tutmaya çalışıyor. Oyunda yer alan dövüşçülerin her biri farklı dövüş stillerine ve silahlara sahip. İlk başlarda çok fazla seçenek yok fakat bölümler ilerledikçe yeni dövüşçülerle dövüşme şansı elde ediyoruz.

Oyunun temel özellikleri;

  • Toplamda seçilebilecek 16 dövüşçü karakter
  • Göz alıcı grafikler ve dinamik modellemeler
  • Görsellerle uyumlu ses efektleri
  • Farklı oyun modları
  • Farklı türde başarımlar
  • Dövüşçü upgrade seçenekleri

Oyunda yer alan kontroller son derece iyi tasarlanmış. Dokunmatik ekranın zorluğu iyi tasarımlı kontrol mekanizmasıyla bertaraf edilmiş. İçgüdüsel işleyen bu kontrol mekanizması oyun esnasında herhangi bir sorun yaratmıyor.

Bladelords’daki yegane amacımız düşmanları bir bir yenerek yolumuza devam etmek. İlk başlarda karşılaştığımız rakipler görece olarak kolay. Bu bölümler oyuncuları oyuna alıştırmak için tasarlanmış. Dövüş oyunlarından keyif alıyorsanız ve bu kategoride yer alan kaliteli fakat ücretsiz bir oyun arıyorsanız Bladelords’u mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR