Blink Rush 1.1 (ios)

Blink Rush

1.1
Blink Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blink Rush, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Blink Rush, kendi türünde ilginç özelliklere sahip başarılı bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda, yönettiğimiz karakteri ok yönlerini takip ederek yukarı taşımaya çalışıyoruz. Yapacağımız her hamlenin önemli olduğu Blink Rush'ı her yaştan insanın beğeneceğini düşünüyorum. Bu bağlamda oynamanızı mutlaka öneririm. 

Blink Rush'ı ilk oynamaya başladığımda ne olduğunu tam olarak anlamamıştım. İlk yüklediğinizde engelleri aşmaya çalıştığımız klasik beceri oyunları gibi görünüyor ama biraz alıştıktan sonra öyle olmadığını anlıyorsunuz. Oyuna başladığımızda karakterimizin üzerinde oklar dönüyor ve bu okların dönüş hızını iyi düşünerek hareket etmemiz gerekiyor. Yani tamamen reflekslerinizin iyi olmasına bağlı olarak oyunda ilerleyebiliyorsunuz. Diğer yandan oynadığımız platform sürekli dağılıyor ve hızlı bir şekilde hamle yapmanızı zorlaştırıyor. Anlayacağınız, oklar, onların dönüş hızı ve platform ekseninde zorlu bir beceri oyununa ortak oluyoruz. 

Bu tarz oyunları sevenler Blink Rush'ı ücretsiz olarak indirebilirler. Başlangıçta zor gelecektir ama kısa zamanda alıştıktan sonra hızla skor üretmeye başlayabilirsiniz. Oynamanızı mutlaka öneririm.

YORUMLAR