Blitz Brigade: Rival Tactics (ios)

Blitz Brigade: Rival Tactics

Blitz Brigade: Rival Tactics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blitz Brigade: Rival Tactics mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Blitz Brigade: Rival Tactics, Gameloft'un ünlü Blitz Brigade serisinin yeni oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Blitz Brigade: Rival Tactics, bir hayli farklı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Hatırlanacağı üzere serinin ilk oyunu bir online FPS oyunuydu. Blitz Brigade: Rival Tactics ise bir strateji oyunu. Artık farklı bir tarzda askerlerimizi savaştırıyoruz.

Blitz Brigade: Rival Tactics'de oyuncular 8 kişilik mangalar oluşturarak birbirleriyle online olarak eşleşiyorlar. Bu savaşlarda önceki Blitz Brigade oyunundan tanıdığımız kahramanları kullanabiliyor ve yeteneklerinden faydalanabiliyoruz. Ayrıca çeşitli zırhlı araçlar ve saldırı türleri de bizi bekliyor. Dilerseniz düşmanınıza sürekli asker göndererek hızlı çatışmalar yapabiliyor, dilerseniz savaş araçlarınızla saldırabiliyor, dilerseniz de uzaktan toplar ve roketler yağdırabiliyorsunuz.

Blitz Brigade: Rival Tactics'de oyuncular savaşları kazandıkça yeni kahramanların kilidini açabilmekte ve kahramanlarını geliştirebilmekte. Eğer Clash of Clans ve Clash Royale karışımı bir oyun oynamak isterseniz Blitz Brigade: Rival Tactics hoşunuza gidebilir.