Block City Wars 2.2.1 (ios)

Block City Wars

Block City Wars
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Block City Wars, sokaklarda ister hırsız ister polis olarak yer alıp savaşlara katılıp rakipleri öldürmeniz gereken bir iOS simülasyon oyunu.

Block City Wars, online olarak arkadaşlarınız yada diğer rakipleriniz ile açık bir Dünya'da kıyasıya kapışacağınız eğlenceli ve son derece heyecanlı bir iOS oyunu. Savaş simülasyonu kategorisinde yer alan oyun, iPhone ve iPad sahipleri tarafından satın alınarak oynanabiliyor. Her ne kadar ücretli olması kötü olsa bile, yaklaşık 2 TL civarında olan oyun, vereceğiniz paranın karşılığını eğlence olarak sunuyor.

2 farklı oyun modundan birini seçerek tek başınıza hayatta kalma mücadelesi verebiliyor yada diğer oyuncular ile online olarak büyük bir aksiyonun içine dalabiliyorsunuz. Şampiyonlar odasından kendi karakterinizi ve kıyafetinizi seçerek başladığınız oyunda farklı karakter ve kıyafet kullanımı da bulunuyor. Şehirde araba çalıp düşmanları öldürürken olukça eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz.

Eğer Minecraft yada GTA oyun serilerinden bir tanesini oynayıp beğendiyseniz, Block City Wars'ı da beğeneceksiniz. Nedeni ise oyunun yapısı GTA ile oldukça benziyor ve grafikleri de neredeyse Minecraft ile tamamen aynı. Simülasyon ve aksiyon oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, bu oyunu satın alarak mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR