Block Craft 3D: Free Simulator 1.11.8 (ios)

Block Craft 3D: Free Simulator

Block Craft 3D: Free Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Block Craft 3D: Free Simulator mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Block Craft 3D: Free Simulator eğer ücretsiz bir Minecraft alternatifi arıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Block Craft 3D: Free Simulator oyunculara kendi şehirlerini tasarlama imkanı veriyor. Oyunda yine Minecraft'ta olduğu gibi tuğlaları kullanarak binalar inşa ediyoruz. En görkemli binaları inşa edebilmek için ise yaratıcılığımızı konuşturmamız ve dikkatli bir şekilde çalışmamaız gerekiyor. Binalarımızı inşa ettikten sonra içlerini yine kendi seçeceğimiz mobilyalarla ve kaplamalarla döşeyebiliyoruz.

Block Craft 3D: Free Simulator bize geniş bir açık dünya sunuyor. Oyunda binaların yanında büyük gemiler, motorlar ve uzay gemileri gibi araçlar inşa edebilmemiz mümkün. Ayrıca çeşitli evcil hayvan türlerine de oyun içinde rastlayabiliyor ve bu hayvanları sahiplenebiliyoruz. Kedi, köpek, atlar ve hatta filler sahiplenebileceğimiz hayvanlar arasında.

Block Craft 3D: Free Simulator interent bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışabiliyor. Oyunu internete bağlı olarak oynayadığınızda da arkadaşlarınızın şehirlerini ziyaret edebiliyorsunuz.

YORUMLAR