Blocky Highway 1.0 (ios)

Blocky Highway

1.0
Blocky Highway
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blocky Highway keyifli bir mobil yarış oyunudur

Blocky Highway oyunculara Minecraft benzeri grafiklerle keyifli bir yarış deneyimi sunan bir mobil sonsuz koşu oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabeltlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Blocky Highway'da otoyolda yüksek hızlarda tehlikeli bir şekilde yarışmaktayız. Oyundaki temel amacımız karşımıza çıkan engellere takılmadan en uzun süre yolumuza devam etmek ve en yüksek puanı yakalamak. Bu işi gerçekleştirebilmek için önümüze aniden çıkan trenlere dikkat etmemiz ve pastırma olmaktan kaçınmamız gerekiyor. Ayrıca trafikteki araçlara çarparak kaza yaptığımızda da aracımızın kontrolünü tekrar sağlamamız gerekiyor.

Blocky Highway'da aracımız otomatik olarak hızlanıyor. Bize düşen şey ise aracımızı sağa veya sola doğru yönlendirmek ve karşımıza çıkan fırsatlardan yararlanmak. Yol üzerindeki yaylardan faydalanarak tren raylarının üzerinden zıplayabiliyoruz veya uzun tırların römorklarına atlayarak yolumuza daha kolay bir şekilde devam edebiliyoruz. Bütün bu işleri yaparken bir yandan da altınları toplayabilmekteyiz. Kazandığımız altınlarla yeni araçların kilidini açabiliyoruz. Bu araçlar kendilerine has yeteneklere sahip. Örnek olarak; tank ile yolunuz üzerindeki araçlara ateş edebiliyor ve onları patlatabiliyorsunuz.

Blocky Highway küp tabanlı göze hoş görünen grafiklere sahip. Oyun içerisinde 30 farklı aracın kilidini açarak kullanabilmeniz mümkün.

YORUMLAR