Blood Battalion

Blood Battalion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blood Battalion, iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte oynayabileceğiniz en iyi RPG oyunlarından biri olara sınırsız eğlence ve heyecan sunuyor.

Blood Battalion, yok olma pahasına gireceğiniz savaşlarda ordunuzu iyi düzenleyerek, güzel stratejiler belirlemeniz gereken mükemmel bir iOS oyunudur.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinden oynayabileceğiniz en iyi rol yapma(RPG) oyunlarından biri olan Blood Battalion'da ordunuzu iyi yöneterek, ölümüne yapılan savaşlardan galip ayrılmaya çalışmalısınız.

Oyunu indirme işlemini tamamladıktan sonra başlamak için ilk önce oynamak için bir karakter seçmelisiniz. Kendi oyun tarzınıza göre savaşçı, iyileştirici vb. gibi farklı rollerde karakterler seçebilirsiniz. Daha sonra ordunuzu oluşturup savaş alanına yerleştirerek savaşa başlayabilirsiniz. Savaş esnasında kahramanlarınız düşmanı yok etmek için gerekli saldırıları kendileri yapacaktır. Fakat sizde ekstra özel saldırıları seçerek düşmanınızı alt etmek için ordunuza yardım edebilirsiniz.

Oynaması basit ve karakter kontrolü gayet kolay oyunda, tek yapmanız gereken iyi stratejiler geliştirerek düşmanınızı yok etmek. Bunu başaramazsınız kendi yok oluşunuzunu seyredebilirsiniz. Savaş alanında rakiplerinize üstünlük kurarsanız, onları yok etme veya serbest bırakma hakkına sahip oluyorsunuz. Savaştaki hislerinize göre mağlup olan rakibinize ne yapmak istediğiniz tamamen sizin kararınız.

iPhone ve iPad'lerinizde oynamak için yeni bir rol yapma(RPG) oyunu arıyorsanız, Blood Battalion'u hemen ücretsiz olarak indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oldukça keyifli ve bol aksiyonlu oyunu kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR