Bloody Pixel Zombies 1.2 (ios)

Bloody Pixel Zombies

1.2
Bloody Pixel Zombies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bloody Pixel Zombies retro temalı oyunlar oynamaktan keyif alanların denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi.

Bloody Pixel Zombies basit bir altyapı üzerine kurulu olmasıyla dikkat çeken bir mobil oyun. Zombi temalı oyunlardan hoşlananların denemesi gereken bir seçenek olan Bloody Pixel Zombies’te sidescroller atmosferine yer verilmiş.

Platform boyunca koşan zombi avcısı karakterimize yardım ederek önünde duran tüm zombileri yok etmesini sağlıyoruz. Orijinal olmadığını kabul etmek gerekiyor fakat şu dönemde mobil oyunlardan çok fazla bir orijinallik beklememek gerekiyor.

Oyunda düz bir platform üzerinde koşuyoruz ve karşımıza gelen zombileri ekrana dokunarak kesiyoruz. Tahmin ettiğiniz gibi oyunda başarılı olabilmek için müthiş bir zamanlama becerisine sahip olmamız gerekiyor. Bir saniye geç veya bir saniye erken dokunursak karakterimiz kılıcını boşa savurmuş oluyor ve ölmeyen zombinin yemi oluyoruz.

Oyun temel olarak retro bir atmosfere sahip olduğu için hem müzikler hem de grafikler bu şekilde tasarlanmış. Eski oyunları anımsatan Bloody Pixel Zombies bu özelliği ile mobil cihazlarında nostaljik temalı oyunlar oynamaktan keyif alanların severek oynayacağı seçenekler arasında yer alacaktır.

YORUMLAR