blup

1.0
blup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

blup, sürekli dönen rengarenk bir çembere renkli topları iliştirmeye çalıştığınız bir beceri oyunu.

blup, işe – okula giderken yolculuk esnasında, tatillerde, boş zamanlarınızda reflekslerinizi geliştirmek adına iPhone ve iPad’inizde oynayabileceğiniz en iyi oyunlar arasında. Vakit öldürmek için son derece ideal olduğunu düşündüğüm oyun basit görselleri ve kolaydan zora doğru ilerleyen bölümleriyle oyuncuyu kendisine çekmeyi başarıyor.

iPhone ve iPad’lerde harici depolama sorunu olduğundan bir çoğumuz yüksek boyutlu oyunlar yerine fazla yer kaplamayan eğlence seviyesi yüksek oyunları tercih ediyoruz. blup, bu kategoriye alabileceğimiz oyunlar arasında. iOS cihazınıza ücretsiz indirebileceğiniz oyunda tek yapmanız gereken saat yönünün tersine dönen çembere elinizdeki topu yerleştirmek. Tabii ki bunu eğlenceli kılmak, zorlaştırmak adına toplar farklı renklerde ve çember de renkli bölümlerden oluşuyor.

100’den fazla bölümün yer aldığı oyunda başta da dediğim gibi kolaydan zora doğru ilerliyorsunuz. İlk bölümde çember tek renkten oluşuyor ve tek dokunuşunuzla elinizdeki renkli topu çemberin renkli tarafına hiç zorlanmadan denk getirebiliyorsunuz. Lakin biraz ilerledikçe daha renkli bir çemberle karşılaşıyorsunuz. Üç katmadan oluşan çemberin renkli bölümlerini topunuza denk getirebilmek için oldukça zaman harcamanız gerekiyor. Hem çemberin ters istikamette dönmesi, hem de rengarenk olması işleri zorlaştırıyor. Neyse ki bir zaman kısıtlaması konulmamış.

Bu tür oyunların olmazsa olmazı liderler tablosuna girme mücadelesi blup’ta da karşımıza çıkıyor. Harika refleksleriniz neticesinde aldığınız yüksek puanla en iyiler listesine girebildiğiniz gibi, puanınızı paylaşarak arkadaşlarınızı sinir etme şansına da sahipsiniz.

YORUMLAR