Boating USA 7.3.3 (ios)

Boating USA

Boating USA
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boating USA, denizcilerin rota, yol takibi, harita ve yol takibi gibi bilgileri detaylı bir şekilde bulabileceği profesyonel iOS uygulaması.

Boating USA, alanında uzman olan Navionics firması tarafından geliştirilen uygulama profesyonel anlamda denizcilik işleri ile uğraşan kişilere özel bir deniz navigasyonu ve rota uygulaması.

Uygulama ile birlikte denizde izlediğiniz yolu takip edebiliyor, rotanızı görebiliyor, hava ve rüzgar durumunu dilediğiniz zaman güncel olarak kontrol edebiliyor ve en güzeli de bölgesel olarak etiketlenmiş olan kullanıcı fotoğraflarına bakabiliyorsunuz.

Denizcilik ve seyahat ketegorisinde bulunan en gelişmiş ve detaylı uygulamalardan bir tanesi olan Boating USA, aynı zamanda bir çok ödüle de layık görüldü. Uygulama ücretli olduğu için kullanabilmeniz için satın almanız gerekiyor. Profesyonel ve gelişmiş bir uygulama olduğu için ise diğer uygulama ve oyunlara göre fiyatı biraz daha yüksek.

Rota, yol takibi, mesafe, hava durumu ve fotoğraflar dahil olmak üzere tüm verilerinizi diğer cihazlarınnız işe eşleştirerek farklı cihazlar üzerinden kullanma imkanı sunan uygulama içerisinde ekstra ücret ödeyerek satın alabileceğiniz gelişmiş harita seçeneği bulunuyor. Eğer ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız bu özelliği de satın alabilirsiniz.

En güncel rüzgar ve hava durumu bilgilerine ulaşarak denizde rotanızı belirlemenizi sağlayan Boating USA, farklı harita seçenekleri sunarak kullanıcıların istedikleri haritayı seçebilmesini sağlıyor. Eğer denizcilik ile ciddi anlamda uğraşıyorsanız ve yat, tekne yada kayık sahibiyseniz Boating USA'i mutlaka satın alıp iPhone ve iPad'leriniz üzerinde denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR