Booking Now

Booking Now
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Booking Now sayesinde hem farklı mekanlar için rezervasyon yapabiliyor hem de haritadan bu mekanlara nasıl ulaşacağımızı tespit edebiliyoruz.

Booking Now, iOS tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde gitmek istediğimiz noktalara rota belirlemek ve farklı mekanlarda rezervasyon yapmak için kullanabileceğimiz bir uygulama.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu navigasyon ve rezervasyon uygulaması, özellikle sık sık tatile çıkan, seyahat eden ve iş gezilerine katılan kullanıcıların beklentilerine cevap vermek için özel olarak tasarlanmış.

Uygulama üzerinde binlerce otel, villa, daire, oda ve restoran bulunuyor. Tüm bunların her biri için rezervasyon yapabilme imkanımız var. Elbette nerede olduklarını ve oraya nasıl ulaşabileceğimizi de yine uygulama üzerinden tespit edebiliyoruz.

Uygulamanın en güçlü olduğu noktalar arasında kullanım kolaylığı geliyor. Binlerce farklı seçeneğe sahip olmasına rağmen tüm sunulanları rahatlıkla takip edebiliyoruz. Rezervasyon yapma ve harita üzerinde mekanın yerini belirleme gibi özellikleri kullanabilmek için ekrana birkaç dokunuş yapmak yeterli oluyor.

Kafa karıştıran uygulamalardan sıkıldıysanız Booking Now bu konudaki tecrübesini sizlerle paylaşmaya hazır.

YORUMLAR