BOOST BEAST

BOOST BEAST
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BOOST BEAST, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

BOOST BEAST, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir üçlü eşleme oyunudur. Bulmaca kategorisinin sevilen bir alt kategorisi olan üçlü eşleme oyunlarına bir yenisi daha eklendi diyebiliriz.

Öncelikle Facebook'taki oyunlarla ünlenen ve oyuncular tarafından benimsenen bir kategori olan üçlü eşleme oyunlarında amacınız bildiğiniz gibi aynı şekilleri üçten fazla olacak şekilde kaydırıp yanyana getirerek patlatmak.

Boost Beast de işte bu kategoriye yeni katılan oyunlardan bir tanesi. Şu anda mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz pek çok üçlü eşleme oyunu var ve açıkçası Boost Beast onlara pek de fazla bir yenilik ya da farklılık getirenlerden değil.

Farklı olmasa da eğlenceli bir oyun olan Boost Beast'in konusuna göre dünyadaki bütün insanlar zombiye dönüşmüştür. Bu yüzden hayvanlar bir ordu oluşturup bu zombileri yoketmeye karar vermişlerdir. Siz de onlara yardım ediyorsunuz.

Oyun savunma kategorisine göz kıpran niteliklere sahip. Yani siz alt tarafta şekilleri eşledikçe üst tarafta hayvanlar da zombiler karşı savaş veriyor. Bu yüzden siz ne kadar başarılı olursanız hayvanlar da o kadar başarılı oluyor.

Oyunun dikkat çeken en önemli yönü ise grafikleri. Anime tarzında renkli ve eğlenceli karakterlere sahip olan oyunda 100 bölüm bulunuyor ve eğer isterseniz Facebook ile bağlanıp arkadaşlarınızla yarışabiliyorsunuz.

Eğlenceli üçlü eşleme oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.