Booty Quest 1.8.12 (ios)

Booty Quest

Booty Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Booty Quest, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve sürükleyici bir mücevher eşleştirme oyunudur.

Facebook üzerinde en çok oynanan üçlü eşleştirme oyunlarından birisi olan Booty Quest, artık mobil cihazlar üzerinde de karşınızda. iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz üçlü eşleştirme oyunu olan Booty Quest'te farklı renkte mücevherleri eşleştirmeye çalışacaksınız.

Size verilen 60 saniyelik süre içerisinde aynı renkte üç veya daha çok mücevheri eşleştirerek puan toplayacağınız Booty Quest'te asıl amacınız bu 60 saniyelik süre içerisinde ulaşabileceğiniz maksimum puana ulaşmaya çalışmak.

Etkileyici grafikleri, animasyonları ve ses efektleri sayesinde başından kalkamayacağınız oyunun en güzel yanlarından birisi de Facebook entegrasyonu sayesinde arkadaşlarınızla yarışabilecek olmanız.

Her hafta yenilenen skor tabloları üzerinde o hafta en çok puan toplamayı başaran arkadaşlarınızı görebilir ve arkadaşlarınızın toplamış olduğu puandan daha yüksek puan toplayarak o haftaya ait skor tablosunu en üst sırasında yer almak için uğraşabilirsiniz.

Yüksek puanlar toplamak için oldukça dikkatli ve hızlı olmanız gereken Booty Quest dünyasında sizler de yerinizi alarak arkadaşlarınızla eğlenceli bir yarış içerisine girebilirsiniz.

YORUMLAR