Boulder Jack 1.2 (ios)

Boulder Jack

1.2
Boulder Jack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boulder Jack, iPhone ve iPad cihazlarda oynayabileceğimiz bir sonsuz koşu oyunu.

Boulder Jack, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz, eğlenceli atmosferi ve kaliteli grafikleri ile dikkat çeken bir sonsuz koşu oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyun, aynı kategoride yer aldığı rakiplerinden ilginç konsepti iler ayrışıyor. Oyunda, Jack isimli, sürekli olarak koşan bir karakterin kontrolünü üstleniyoruz.

Boulder Jack'te kamera arkadan değil, koşan karakterin önünden takip ediyor. Ters çevrilmiş oyun yapısı sayesinde bugüne kadar benzerine çok da sık denk gelmediğimiz bir deneyim yaşıyoruz.

Konsepti farklı olsa da geri kalan detaylar diğer pek çok oyunla hemen hemen aynı. Karakterimizi hareket ettirebilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli oluyor. Tabii ki bu konuda oldukça hassas davranmalıyız çünkü koşu esnasında karşımıza çok sayıda engel çıkıyor. Engellerden kaçmaya ek olarak aniden beliren puanları da toplamamız gerekiyor.

Oyunda hoşumuza giden detayları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Farklı oyun çizgisi
  • HD grafikler ve detaylı modellemeler
  • Game Center ve Facebook desteği
  • Hava ve çevre efektleri
  • Uzun soluklu bir macera sunması

Genel olarak ilginç ve orijinal bir karaktere sahip olan Boulder Jack, sonsuz koşu oyunları oynamaktan zevk alanların denemesi gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR