Break The Rules Or Not 2.1 (ios)

Break The Rules Or Not

2.1
Break The Rules Or Not
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Break The Rules Or Not tamamen hıza ve reflekslere dayalı bir oyun. Oyunda bizden istenen görevleri yerine getiriyoruz veya getirmiyoruz!

Break The Rules Or Not işte bütün mesele bu! Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kurallar son derece basit: hem kurallara uy hem de uyma. Biraz karışık gibi gelse de, ki gerçekten de öyle, oynaması son derece keyifli.

Oyunda tuhaf tasarımlı, çılgın görünümlü bir yaratığı kontrol ediyoruz. Konsantrasyonun önemli bir yere sahip olduğu bu oyunda bize verilen emirler kırmızıysa tam tersini yapmamız gerekiyor. Örneğin kırmızı renkte „zıpla“ yazarsa zıplamamız gerekiyor. Yeşil renkte yazarsa mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde görevi yerine getirmemiz gerekiyor. Oyunda zıpla, kaç, düş gibi farklı görevler mevcut. Hangisinin ne zaman geleceği belli değil. Bu sebeple her şeye hazırlıklı olmamız gerekiyor.

Bölümleri başarıyla tamamlayabilmek için hem çelik gibi sinirlere hem de hızlı reflekslere sahip olmamız gerekiyor. Aksi halde görevleri başarısızlıkla sonuçlandırabiliriz. Oyunda göze hoş gelen ve canlı renklerle tasarlanmış görsellere yer verilmiş. Hıza ve reflekse dayalı oyunlardan hoşlanıyorsanız Break The Rules Or Not tam aradığınız oyun olabilir.

YORUMLAR