Bridge Constructor Stunts 1.1 (ios)

Bridge Constructor Stunts

1.1
Bridge Constructor Stunts
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bridge Constructor Stunts, kendi yollarınızı inşa ettikten sonra bu yollar üzerinde kullanacağını araç ile akrobasi yapmanız gereken heyecanlı ve eğlenceli bir iOS oyunu.

Bridge Constructor Stunts, kendi inşa edeceğiniz yollarda yine kendinizin yarışacağı eğlenceli ve aksiyon dolu bir iOS oyunu. Ücretli olmasına rağmen sunduğu kalite ile üretini tamamen hak ettiğini düşündüğüm oyunda önce yol inşa ediyor, sonra da kendi yaptığınız yollarda araç kullanarak akrobatik hareketler sergiliyorsunuz.

Normalde arabayla yapılması zor olan yollar inşa ederek arabalarla 360 derece tam tur dönebileceğiniz yollardan tutun, havada taklalar atmanızı sağlayacak yollara kadar tamamen sizin hayal gücünüze kalan yollar ve köprüler inşa ettikten sonra oluşturduğunuz bu bölümde en yüksek puanı almaya çalışmalısınız.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde az da olsa oyun oynuyorsanız ve oynadığınız oyunların kaliteli olmasına özen gösteriyorsanız, gelişmiş yapısı ve yüksek kaliteli grafikleri ile öne çıkan Bridge Constructor Stunts oyununu mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR