Bridge 1.0 (ios)

Bridge

1.0
Bridge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bridge iPhone ve iPad için sosyal çevre bulma uygulamasıdır.

Bridge adından da anlaşılacağı kişileri birbirine bağlamaya yani sosyalleşmeye yardımcı olan bir uygulama. Bridge'in sosyalleştirirken kullandığı iki önemli kriter ise ilgi alanı ve konum. Aynı bölgede yaşayan veya aynı konuma yolculuk edecek, ilgi alanları birbiriyle aynı kişileri buluşturmayı hedefleyen uygulamayı kullanmak oldukça basit. Sadece ne yapmak istediğinizi, nerede ve ne zaman yapacağınızı, etkinlikle ilgili bilinmesi gereken diğer ayrıntıları ve ilgili anahtar kelimlerle ekliyorsunuz.

Uygulamayı kullanan ilgi alanı veya konumu sizinkine yakın diğer kişiler sizi bulduğunda gönderinizin altına yorum yazarak sizinle etkinliğe katılabileceklerini belirtiyorlar. Böylece bilmediğiniz bir semtte oturup konuşabileceğiniz, akşamları basketbol oynayabileceğiniz veya Okey'e dördüncü olacak kişilerle zahmetsizce buluşma şansı elde ediyorsunuz.

Bir planınız yoksa bile haritadan orada kim ne yapıyor görerek ilham alıp katılmanıza olanak sunan uygulamayı iPhone ve iPad'inize yükleyerek çevrenizdeki kafa dengi dostları bulmak için şansınızı denemenizi tavsiye ederiz.

YORUMLAR