Bring me Cakes 1.16 (ios)

Bring me Cakes

Bring me Cakes
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bring me Cakes, unutulmaz masallardan kırmızı başlıklı kızın mobil oyunu.

Bring me Cakes, kırmızı başlıklı kızı hatırlayanların keyif alarak oynayacağı bulmaca oyunu. iPhone ve iPad’de oynanabilen oyunda aç kurtla karşılaşmadan pastaları büyükannemize ulaştırmamız isteniyor.

Çocukluğumuzun unutulmaz masallarından kırmızı başlıklı kız, mobil oyun olarak karşımızda. Bring me Cakes adıyla mobil platformda indirilmeye açılan oyunda masaldaki gibi büyükannemize istediklerini getirmek için uzun bir yolculuğa çıkıyoruz. Nelerle karşılaşacağımızı bilmediğimiz ormanda tedirgin şekilde yürüyoruz. Her an babaannemizin kılığına girerek sesini de değiştiren kurtla karşılaşabileceğimiz korkusunu bir kenara bırakıp yolumuza çıkan tüm pastaları almak için uğraş veriyoruz. Tüm pastaları toplamamız en yüksek puanı alabilmemiz açısından önemli.

200’ün üzerinde bölüm sunan oyunda kaydırmaya dayalı tek dokunuş kontrol sistemi mevcut. Kırmızı başlıklı kızı pastalara ulaştırmak için parmağınızı kaydırmanız yeterli oluyor. Ancak pastalarla aranızda bloklardan yaratıklara, kurttan alevlere birçok tuzak var.

YORUMLAR