Bubble Adventure's

Bubble Adventure's
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Adventure's, iPhone ve iPad üzerinde çalışabilen ve yerli yapımcıların elinden çıkan bir beceri oyunudur.

Bubble Adventure's, iPhone ve iPad'ler üzerinde oynanabilen bir beceri oyunudur.

Türk oyun geliştiricilerinin mobil oyunlardaki etkinliği gün geçtikçe artıyor. Artık her yeni günde bir başka Türk yapımı mobil oyun daha görebiliyoruz. Bunlardan bir tanesi olan Bubble Adventure da Ömer Mert Çolak tarafından geliştirilmiş bir beceri oyunu. Oyunda küçük yaştaki bir karakteri yönetiyor ve onunla birlikte bitmez bir maceranın ortasında kendimizi buluyoruz. Karakterimiz oldukça iyi bir nişancı ve balonlarla ilgili problemleri var. Her bölümde temel amacımız, karşımıza çıkan balonları patlatmak ve en yüksek puanı yapmaya çalışmak.

Bubble Adventure's'da üç farklı oyun modu bulunuyor: Hikaye, Çok Oyunculu, Panik. Hikaye modunun isminden de anlayabileceğiniz gibi asıl macerayı yaşadığımız bölümler burası. Çok oyunculu kısım ise muhtemelen en eğlenceli olanı. Bu bölümde Bubble Adventure oynayan başka insanlarla ya da arkadaşlarımızla mücadeleye girişebiliyor, onlardam daha fazla balon vurarak skor üstünlüğü sağlamaya çalışıyoruz. 

Panik modunda bizi hiç bitmeyecek bir heyecan bekliyor. Panik bölümünü seçtiğiniz anda karşınızdan balonlar yağmaya başlıyor ve siz istediğiniz kadar bu balonları patlatıp puan toplayabiliyorsunuz. Son zamanlarda çıkan en eğlenceli Türk yapımlarından bir tanesi Bubble Adventure's, kesinlikle denenmesi gereken oyunlardan bir tanesi.

YORUMLAR