Bubble Age 1.1.4 (ios)

Bubble Age

Bubble Age
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Age tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz, tematik bir eşleştirme oyunudur.

Bubble Age ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyebileceğiniz eğlenceli bir eşleştirme oyunudur. Uygulama marketlerde çok sayıda eşleştirme oyunu yer almakta ve bunların hepsi neredeyse aynı türden dinamiklere sahip. Pek farklı bir şey sunamayan bu oyunlar arasından kolayca sıyrılan Bubble Age her yaştan kullanıcının severek oynayacağı türden bir oyun.

Oyunda bir tema ve bu tema etrafından dönen bir atmosfer var. Bana kalırsa bir eşleştirme oyununun bu kadar tematik sunulması son derece olumlu bir şey. Bubble Age’de dinozorlar çağına yolculuk ediyoruz.

Ekranın alt kısmında yer alan sapanı kullanarak renkli küreleri ekranın yukarısındaki kümeye fırlatıyoruz. Aynı renkten taşlar yan yana geldikçe yok oluyorlar. Elbette üçten daha fazla küreyi yan yana getirirsek daha fazla puan alıyoruz.

Farklı bölümler içeren haritada ilerleyen hikaye yapısı oyuna orijinallik katıyor ve bir süre sonra tekdüze olmasına engel oluyor. Eşleştirme oyunları favori oyun kategorileriniz arasında yer alıyorsa Bubble Age’i mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR