Bubble Blitz HD 1.2.0 (ios)

Bubble Blitz HD

Bubble Blitz HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Keyifli bir oyun olarak karşımıza çıkan Bubble Blitz HD beceri ve bulmaca oyunu dinamiklerini başarılı bir şekilde harmanlıyor.

Bubble Blitz HD ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir beceri oyunudur. iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebileceğiniz bu oyundaki amacımız benzer görünümdeki üç veya daha fazla taşı yan yana getirerek yok etmeye çalışmak.

Oyunda ekranın üst kısmında renkli taşlar mevcut. Biz de ekranın alt kısmında yer alan fırlatma mekanizmasını kullanarak renkli taşlar fırlatıyoruz. Üç veya daha fazla aynı renkteki taş bir araya geldiğinde eğlenceli bir efekt eşliğinde yok oluyorlar ve biz de puanları topluyoruz. Elbette ne kadar fazla taşı bir araya getirirsek o kadar fazla puan alıyoruz.

Oyunda haftalık mücadelelere de yer verilmiş. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek bu mücadelelere katılabilir ve rekabet ortamı yaratarak daha fazla eğlenebilirsiniz. Bulmaca ve beceri oyunu dinamiklerini başarılı bir şekilde harmanlayan Bubble Blitz HD'de son derece renkli ve dinamik görünen grafikler yer alıyor.

Bubble Blitz HD özellikle fazla kafa yormayan fakat keyif faktörünün de eksik olmadığı eşleştirme oyunlarından hoşlanan oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken oyunlardan biri.

YORUMLAR