Bubble Island

Bubble Island
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Island ücretsiz bir balon patlatma oyunudur

Bubble Island eğer iOS işletim sistemini kullanan bir iPhone veya iPad sahibiyseniz ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir balon patlatma oyunudur.

Oldukça eğlenceli bir yapıya sahip olan Bubble Island'da temel amacımız farklı renkte balonları fırlatan topumuzu kullanarak balonlara nişan almak ve aynı renkte balonları yanyana getirerek onları patlatmak. Balonları patlatabilmek için 3 adet aynı renge sahip balonu yanyana getirmemiz gerekmekte. Oyunda bize belli bir süre veriliyor ve bu süre içerisinde ekrandaki bütün balonları patlatarak bölümü geçmemiz gerekiyor. Bu nedenle hızlı bir şekilde karar vermeli ve seri şekilde balonları patlatarak bölümleri geçmeliyiz.

Bubble Island klasik balon patlatma oyunlarını iOS cihazımıza başarılı bir şekilde taşıyor. Dokunmatik kontrollerle kolay bir şekilde oynanan oyun renkli ve canlı grafiklere sahip. Oyundaki çeşitli bonuslar bize geçici güçlendirmeler veriyor ve kritik anlarda yardımımıza koşarak oyunu daha heyecanlı hale getiriyor. Facebook hesabınızla bağlantı kurabiliceğiniz Bubble Island size arkadaşlarınızla başarılarınızı karşılaştırabilme imkanı da tanıyor.

YORUMLAR