Buggs! Smash Arcade 1.1 (ios)

Buggs! Smash Arcade

1.1
Buggs! Smash Arcade
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Buggs! Smash Arcade, iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen ve eğlenceyi adeta garanti eden bir tür aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlardan oynanabilen Buggs! Smash Arcade, ana karakteri böcekler olan ve tam bir eğlence tufanı sunan bir tür mobil aksiyon oyunudur.

Buggs! Smash Arcade oyununda günlük hayatta alışılanın aksine böcekler sizin canla başla korumanız gereken karakterler olacak. Oyun boyunca karşınıza çıkan birbirinden ilginç engellere karşı böceğinizi kararlılıkla ilerletmelisiniz. Ancak işler sandığınız kadar da kolay yürümüyor. Zira öyle farklı engeller öyle hızlı ve tahmin edilmez yönlerde hareket ediyor ki böceğinizi sağlam tutmak ciddi bir konsantrasyon ve beceri gerektirecek.

Buggs! Smash Arcade oyununda engeller epeyce zorlayıcı olsa da aslında sinir bozucu olmaktan çok size eğlenceli gelebilir. Oyunda dev sosisler, dev şekerler ve renkli ağaçlar gibi sempatik engellerle boğuşacaksınız. Ayrıca birbirinden farklı böcek çeşitleri de eğlencenizi artıracak detaylar arasında. Hatta bölümleri geçtikçe tüm böcek çeşitlerini açsanız bile alternatifleriniz son bulmuyor. Oyunda kendi böceğinizi de yaratabilirsiniz. Hız ve beceri isteyen Buggs! Smash Arcade oyununu AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilir ve hemen bu eğlence fırtınasına katılabilirsiniz.

YORUMLAR