Built for Speed: Racing Online

Built for Speed: Racing Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    19

  • Üretici

    Meizi Games

Built for Speed: Racing Online mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Built for Speed: Racing Online heyecanlı online yarışlar yapmamıza imkan tanıyan bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kuşbakışı yarış oyunu olan Built for Speed: Racing Online'da oyuncular kendi yarış pistlerini tasarlayarak bu pistlerde yarışabiliyorlar ve diğer oyuncularla kendi yarattıkları pistleri paylaşabiliyorlar. Ayrıca arkadaşlarınızla yarış takımları oluşturabiliyorsunuz. Oyunda katılacağınız turnuvalarda birinci gelebilmek için akiplerinize meydan okuyorsunuz. Bize birçok farklı araç seçeneği sunuluyor. Bu araçların kimileri modern yarış arabaları kimileri de bir döneme imza atmış klasik araçlar.

Built for Speed: Racing Online, sahip olduğu retro yapıyla bize eskiden oynadığımız klasik yarış oyunlarına benzeyen bir oyun tecrübesi yaşatıyor. Oyunun görünümü bilgisayarlarımızın DOS platformunda oynadığımız oyunlara bir hayli benzemekte. Bunun yanında oyun yapısı da bu dönemdeki oyunlara sadık kalınarak hazırlanmış.

Built for Speed, online altyapısı sayesinde diğer oyunculara karşı heyecan dolu yarışlar yapmanızı mümkün kılan bir kuşbakışı yarış oyunu olarak özetlenebilir.

YORUMLAR