Burger 1.0 (ios)
Burger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    235

  • ÜRETİCİ

    Magma Mobile

Burger, müşterilerinizi mutlu etmek için birbirinden leziz hamburgerler hazırlamanız gereken eğlenceli ve ücretsiz bir iOS oyunudur.

Burger, dükkanınıza gelen müşterilerin verdiği siparişler doğrultusunda gereken hamburgerleri hazırlamanız gereken eğlenceli ve ücretsiz bir iOS oyunudur. Saatlerce eğlenebileceğiniz oyunlardan bir tanesi olan Burger'da, bir restoranda çalışıyorsunuz ve sürekli olarak gelen müşterilerin siparişlerini hazırlıyorsunuz. Müşterilerinizin memnun kalmasını istiyorsanız çok çalışmalı ve lezzetli hamburgerler yapmalısınız.

Restorana gelen müşterilerden siparişlerini alarak başlayabilirsiniz. Müşterileriniz hamburger, tatlı veya soda siparişi verebilirler. Olabildiğince çok müşteriye hizmet ederek daha fazla para kazanabilirsiniz. Hizmetinizden memnun kalan müşterilerin size özel verdiği bahşişler ise ekstra kazancınız olmaktadır. Oyunu oynadıkça yeni yiyecek türleri ve diğer eşyaların kilidi açılacaktır. Hamburgerlerinizi ise müşterilerinizin verdiği siparişlere göre düzenleyebilirsiniz.

Vakitin nakit olduğunu düşünerek, ne kadar hızlı iş yaparsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz. Oyundaki zaman karşı modunda oynayarak, belirli bir süre içerisinde kaç tane hamburger yapabildiğinizi hesaplayabilirsiniz.

Zaman yönetimi ve işletme oyunlarını seviyorsanız, Burger'ı ücretsiz olarak iPhone ve iPad'lerinize indirmenizi tavsiye ederim. Oyun içerisinde oynayabileceğiniz 300'den fazla bölüm bulunmaktadır.

Hamburgerlerinizde kullanabileceğiniz malzemeler: Ekmek, et, patates, soğan, mayonez, ketçap ve daha fazlası.

YORUMLAR