Call Recorder - IntCall

Call Recorder - IntCall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    7,500

  • Üretici

    TeleStar LTD

iPhone için Arama Kaydetme uygulaması, giden telefon görüşmelerinizi kaydetmenizi sağlar.

iPhone için Arama Kaydetme uygulaması, giden telefon görüşmelerinizi kaydetmenizi sağlar.

Yapılan görüşmenin tümü kaydedilir ve iPhone cihazınızda saklanır. Call Recorder uygulamasını ayrıca iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızda arama yapmak ve yaptığınız aramaları kaydetmek için kullanabilirsiniz. Call Recorder, kaydedilen aramalarınızı telefonunuzdan dinlemenizi ve bu kayıtları e-posta yoluyla göndermenizi de sağlar.

Uygulamayı iOS cihazına yüklemek ücretsizdir. Uygulamadan bir kerelik kullanıma mahsus tek kredi de yüklemenizle birlikte ücretsiz gelmektedir. Yüklemenizin ardından ücretsiz bir test araması yaparak cevaplama makinesine bağlanırsınız ve uygulamayı denemiş olursunuz. Bu deneyimle ses kalitesi ve kayıt işleminin doğruluğundan emin olursunuz.

Ek krediler Apple’ın kredi sekmesinde bulunan In App Purchase’den satın alınabilir. Fiyat listesini kredi sekmesinde görüntüleyebilirsiniz.

Arama, uygulama sahibinin VOIP sunucusundan yapılmaktadır. Bu sunucudan yapıldığından beri de operatörünüz tarafından hiçbir ek ücret alınmamaktadır. Fakat arama yapabilmek için iyi bir internet bağlantısına (Wi-Fi ya da 3G bağlantısına) sahip olmanız zorunludur.

Not: Uygulamayı kaldıracaksanız, kaldırmadan önce o zamana kadar sakladığınız tüm arama kayıtlarını yedeklemeniz gerekir. Çünkü uygulama kaldırıldığında tüm kayıt dosyaları silinir.

YORUMLAR