Car Eats Car 3 1.1 (ios)

Car Eats Car 3

1.1
Car Eats Car 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Birbirinden farklı yarışlara katılacağız.

Mobil platform oyuncularının vazgeçilmez oyunu olarak adından söz ettiren Car Eats Car 3 tamamen ücretsiz bir yarış oyunudur.

Oyunculara sunduğu zengin içerik ve renkli grafikler ile rakiplerini birer birer sollayan başarılı mobil yapım 1 milyondan fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanmaya devam ediyor. Oyunculara aksiyonu, adrenalini ve enfes bir yarış deneyimini iç içe sunan yapım Smokoko Games tarafından geliştirildi ve yayınlandı.

Benzersiz araç modelleri ile diğer yarış oyunlarından ayrılan Car Eats Car 3 belirli bir platform üzerinde ilerlemeye dayalı olacak. Dileyen oyuncular çevrimdışı olarak tek başına, dileyen oyuncular da çoklu oyunculu olarak dünyanın dört bir yanından oyuncular ile oynayabilirler. Engellerle dolu pistte bitiş çizgisine kadar ilerlemeye çalışacağız. Google Play’de 4.6 gibi bir skor puanına sahip olan oyun da düşmanları ezecek, engellere itecek ve onları yarış dışı bırakmaya çalışacağız. Çok sayıda seviye ile oyuncular rekabet dolu bir ortamda tanışacak ve yeteneklerini sergileme fırsatı elde edecekler.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR